Bądź na bieżąco:

Terminal

Terminal

Mondry Terminal Gdynia, działa od lipca 2022 roku na obszarze historycznego terminala zbożowego w Porcie Gdynia. Jesteśmy ulokowani na 2 nabrzeżach – Indyjskim (287m długości, 10,8 m zanurzenia) oraz Norweskim (264m długości, 12,5 m zanurzenia). Pierwsze z tych nabrzeży jest w trakcie przebudowy, a po jego zakończeniu będzie to nabrzeże o parametrach gwarantujących obsługę największych jednostek masowych wpływających na Bałtyk, do 15,5 metrów zanurzenia. Terminal po przebudowie i inwestycji ma stać się nowoczesnym hubem zbożowym o zasięgu ogólnoświatowym.

Obecnie dysponujemy powierzchnią dla ok. 40 tys. ton zboża w 8 silosach (14 tys. ton), magazynie podłogowym, który ma 6 komór (25 tys. ton) oraz w elewatorze zbożowym. Przy średniej racie załadunkowej wynoszącej 6000 ton/dobę w relacji eksportowej jesteśmy w stanie efektywnie przeładować ok. 1 mln ton zbóż rocznie, co plasuje nasz terminal w czołówce tego typu terminali w Polsce. Obecnie przyjęcie zboża realizujemy wyłącznie poprzez obsługę transportu samochodowego. Obsługa transportu kolejowego możliwa jest na publicznej rozładowni.

Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które w połączeniu z doświadczeniem naszego zespołu i kierownictwa gwarantują bezpieczeństwo towaru, wysokie standardy jakościowe przechowywania i obrotu towarowego oraz wiarygodność i solidność dla klientów.

Po więcej informacji proszę pisać na biuro@mondry.com.pl

W sprawach realizacji bieżących transportów proszę dzwonić pod numer +48 723 268 424